باریک ترین گوشی هوشمند جهان Vivo X5 Max

باریک ترین گوشی هوشمند جهان Vivo X5 Max

کمپانی های چینی مدتی است که وارد عرصه رقابت تولید باریکترین اسمارت فون های جهان شده اند و این جایگاه دائم در حال تغییر است.در حال حاظر جایگاه باریک ترین گوشی هوشمند جهان در اختیار اسمارت فون Vivo X5 Max است که چندد روز پیش معرفی گردید.

این اسمارت فون لاغر اندام در باریک ترین قسمت بدنه اش ۳٫۹۸ میلیمتر و در چاق ترین قسمت، ضخامتی ۴٫۷۵ میلیمتری دارد که با توجه به ضخامت ۴٫۸۵ میلیمتری Oppo R5 میتوان X5 Max را به عنوان باریک ترین اسمارت فون جهان نامید.

اما میزان باریک بودن یک اسمارت فون علاوه بر طراحی ، بسیار به سخت افزار هایی که در آن بکار رفته مرتبط است.به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا باریک ترین اسمارت فون جهان را کالبدشکافی کنیم و ببینیم در دل این نازک اندام شرقی چه می گذرد.

شاید با شنیدن ضخامت “برد اصلی” این تلفن مقداری شوکه شوید; از آنجایی که X5 Max میخواهد رکورد باریک ترین تلفن همراه را داشته باشد باید قطعات داخلی و سخت افزاری آن نیز جزو باریک ترین ها باشند.

ضخامت برد اصلی این محصول فقط و فقط ۱٫۷ میلیمتر است یعنی نصف جک ۳٫۵ میلیمتری صوتی آن ضخامت دارد که این اندازه های میلیمتری و ظریف را تماما مدیون پردازنده مدیاتک خود است.

درباره ی دیجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *