تنظیم عادت های غذایی با گجت BitBite

تنظیم عادت های غذایی با گجت BitBite

تیم پشت ساخت این گجت پوشیدنی تعدادی از متخصصان حوزه سلامتی هستند که از فناوری پوشیدنی برای کنترل عادت‌های غذایی شما بهره می‌برند. حالا برای کاهش وزن خود می‌توانید به کمک BitBite عادت‌های غذایی خود را اصلاح کنید.

با داشتن این گجت پوشیدنی به راحتی غذای خود را میل کنید و سپس بررسی کنید که چه میزان از نیازهای غذایی شما برآورده شده است. هر زمان که می‌خواهید غذا بخورید، BitBite را در گوش خود قرار می‌دهید. این گجت دارای یک میکروفون و سنسورهای اضافی است که صداهای موجود را پردازش می‌کنند. نرم‌افزار گوشی هوشمند BitBite نیز دروازه‌ای بین این گجت و فضای ابری است تا اطلاعات کاربر را ثبت کرده و به او گزارش دهد. این نرم‌افزار برای اندروید و iOS در دسترس است و باتری آن هم در حدود 3 ساعت دوام می‌آورد که با توجه به اینکه فقط در زمان خوردن  از آن استفاده می‌کنید، برای حدود 3 روز کافی است.

تنظیم عادت های غذایی با گجت BitBite

هدف اصلی BitBite این است که به شما کمک کند تا هوشمندانه‌تر غذا بخورید. البته منظور از هوشمندانه‌تر غذا خوردن این نیست که شما همیشه بجای خوردن شکلات، هویج بخورید بلکه BitBite بررسی می‌کند که شما چه زمانی و چطور غذا می‌خورید. BitBite نه تنها تحلیلی از عادت‌های غذایی شما شامل این که شما چقدر سریع لقمه خود را می‌جوید، هر لقمه را چندبار می‌جوید و این‌که چه زمان‌هایی در روز غذا می‌خورید ارائه می‌کند بلکه  این گجت دارای یک اسپیکر است که بازخورد آنی به شما می‌دهد درست همان‌طور که وقتی اشتباه غذا می‌خوردید، مادرتان به شما تذکر می‌داد.

تنظیم عادت های غذایی با گجت BitBite

اما زمانی که شما در حال خوردن غذا نیستید، BitBite در نقش یک هدست بلوتوث برای شما عمل می‌کند یا می‌توانید آن را بر روی دستبند مخصوص نصب کنید. همچنین این گجت هوشمند پیشنهاداتی برای وعده‌های غذایی به شما می‌دهد. برای مثال به شما یادآوری می‌کند که در وعده غذایی خود ماست بخورید. قیمت این گجت هوشمند در حال حاضر 159 دلار است.

تنظیم عادت های غذایی با گجت BitBite

درباره ی دیجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *