صفحه‌نمایش های بازسازی شده در اسمارت فون های سامسونگ!

صفحه‌نمایش‌های بازسازی شده در اسمارت فون های سامسونگ!

اگر از مسئولین ارشد سامسونگ بخواهید که سال ۲۰۱۴ را در یک کلمه توصیف کنند، احتمال استفاده از کلمه “تلخ” بسیار زیاد است. این شرکت در سال جاری متحمل ضررها و دشواری‌های بسیاری در بازارهای اصلی از جمله چین شده و نتوانست چون دفعات قبل موفقیت فروش پرچمدارانش را تکرار کند.

همین هفته گذشته خبرگزاری رویترز به نقل از منابع مطلع گزارش داد که سه نفر از مدیران ارشد سامسونگ از جمله آقای دی‌جی لی، مدیر بخش بازاریابی بین الملل به واسطه کاهش سود شدید در سال جاری از این شرکت جدا می‌شوند.آخرین گزارش مالی سامسونگ نشان می‌دهد که این غول کره ای نسبت به سال گذشته با کاهشی ۶۰ درصدی در میزان سود روبرو شده که عمده دلیل آن، فروش پایین بخش اسمارت فون بوده است.

اما در کنار این مشکلات حالا نجواهای دیگری از کره جنوبی شنیده می‌شود. یکی از کاربران اینترنتی که ادعا دارد کارمند سامسونگ است دست به انتشار تصاویر و ویدیوهایی زده و در آن‌ها سامسونگ را متهم به استفاده از صفحه‌نمایش‌های بازسازی شده در اسمارت فون هایش کرده است.انتشار این ادعاها و بحث‌های بسیاری که پس از آن در اینترنت به راه افتاد، سبب واکنش سامسونگ شده است. سامسونگ پس از هجمه‌های گسترده در وبلاگ رسمی خود این ادعا را رد کرده است.

سامسونگ اعلام کرده که صفحه‌نمایش‌های بازسازی شده آمولد هیچگاه در تولید گوشی‌های جدید استفاده نمی‌شود و تنها برای کاربران عضو برنامه گارانتی‌ و به قصد پایین آوردن قیمت تعمیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. سامسونگ همچنین تأکید کرده که کارمند مذکور جزء پرسنل این کمپانی نیست و مکان نمایش داده شده در ویدیو نیز خط تولید سامسونگ نمی‌باشد. سامسونگ مهم‌ترین تأمین‌کننده صفحه‌نمایش‌های آمولد در دنیاست و نه تنها در اسمارت فون که در خیل وسیعی از تلویزیون‌ها، مانیتورها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درباره ی دیجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *