معرفی دسته کلید Keylink

معرفی دسته کلید Keylink

تا کنون چند بار برای شما اتفاق افتاده است که کلید های خود را گم کنید؟ یا حتی چند بار اتفاق افتاده است که تلفن خود را گم کرده باشید؟ موتورولا به تازگی یک جا کلیدی هوشمند معرفی کرده است که در مواقع گم کردن گوشی و یا کلید هایتان به کمکتان می آید. البته به شرطی که فقط یکی از آنها را گم کنید!

معرفی دسته کلید Keylink

به کمک این گجت ساده و کوچک که باتری قابل تعویض درون آن یک سال دوام می آورد، می توانید تنها با فشردن دکمه ای که روی آن قرار دارد، گوشی خود را تا شعاع ۳۰ متری به صدا در بیاورید. علاوه بر این در زمان گم کردن این گجت کوچک نیز می توانید با گوشی خود آن را به همین شیوه پیدا کنید.

معرفی دسته کلید Keylink

این ابزار کارآمد که ۲۵ دلار قیمت دارد با اپلیکیشن Motorola Connect کار می کند. این اپلیکیشن هم اکنون در بازار اپلیکیشن های Google Play و App Store اپل قرار دارد.

اما این تنها قابلیت این گجت دوست داشتنی نیست. علاوه بر این می توانید به کمک این دستگاه قفل گوشی های Moto X 2014 و Moto G 2014 را باز کنید. البته این قابلیت Keylink با دیگر گوشی های اندروید ۵ نیز کار می کند. شما درباره این جا کلیدی هوشمند چه فکر می کنید و تا چه حد فقدان آن را در زندگی احساس می کنید؟

درباره ی دیجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *