G3 در کره از گلکسی S5 بیشتر فروخت

LG G3 (13)

با معرفی پرچمدارال‌جی، جمع پرچمداران اندرویدی تکمیل شد. با توجه به نام و آوازه‌ی سامسونگ، انتظار می‌رود تا فروش سامسونگ از رقیب خود جی۳ بیشتر باشد، که پیش‌بینی‌ها نیز چنین مساله‌ای را در بازار جهانی متصور است. اما جی۳ در خانه‌، گلکسی S5 را پشت سر نهاده است و فروش بیشتری را از آن خود نموده است.

با توجه به مشکلات پیش آمده در زمان عرضه‌ی گلکسی S5 سامسونگ در کشور کره، ال‌جی در روزهای اولیه‌ی فروش رکوردهای کسب شده توسط تلفن‌هوشمند رقیب قدرتمند خود را جابجا کرده است. بنابر آمارهای منتشر شده، میزان فروش تلفن‌های‌هوشمند جی۳ ال‌جی در مقایسه با گلکسی S5 سامسونگ در روزهای ابتدایی فروش دارای نسبتی سه به یک است. اطلاعات منتشر شده نشان از این دارد که سامسونگ در روزهای آغازین عرضه آمار عرضه‌ی 7,000 تا 8,000 دستگاهی را به ثبت رسانده است، در حالی که ال‌جی هم‌اکنون در حال عرضه‌ی 25,000‌ تا 30,000 دستگاه جی۳ بصورت روزانه در کشور کره است.

شاید بتوان ممنوعیت موجود برای اپراتورها در جهت فروش تلفن‌های‌هوشمند را که شامل یک دوره‌ی 45 روزه می‌شد، علت کاهش فروش گلکسی S5 برشمرد. اپراتورهای کره‌ای به‌دلیل دریافت سود بیشتر از میزان قانونی، به ممنوعیت فروش 45 روزه محکوم شده بودند. همچنن نباید ظاهر زیبای جی۳ در کنار بهره‌گیری از صفحه‌ی نمایش با رزولوشن QHD را از یاد برد که منجر به جذب بسیاری شده است.

ال‌جی امیدوار است این موفقیت در بازار‌های جهانی نیز تکرار شود. به‌واقع این کمپانی کره‌ای در دوسال اخیر محصولات درخور تحسینی را روانه ی بازار کرده است، اما نکته‌ی منفی برای این تولیدکننده عدم بازاریابی و موفقیت در فروش پیش‌بینی شده است.

درباره ی دیجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *